Підвищують вартість харчування дітей у садочках

На Львівщині з 1 вересня у дошкільних навчальних закладах Дрогобича зросте плата за харчування дітей. Таке рішення було ухвалено на засіданні виконавчого комітету Дрогобицької міської ради у п`ятницю, 16 серпня.
Відповідно до рішення, з 1 вересня 2019 року розмір плати за харчування дитини протягом одного відвідування закладу дошкільної освіти становитиме 18 гривень у ясельній групі та 25 гривень – у дошкільній.
Як роз`яснив начальник відділу освіти ДМР Петро Сушко, у Дрогобичі була одна з найнижчих у регіоні батьківська плата, підвищення якої зумовлене постійним зростанням цін на продукти харчування.
До слова, батьківська плата за харчування становить 60% від загальної суми, а 40% фінансується з міського бюджету.
У групах санаторного типу розмір батьківської плати у ясельній групі становитиме 24 гривні, у дошкільній групі — 32 гривні.
Для батьків, чиї сім’ї мають статус багатодітних та батьків, діти яких відвідують групи компенсуючого та санаторного типу, розмір плати за харчування дитини протягом одного відвідування закладу дошкільної освіти зменшується на 50%.
Звільнення від оплати за харчування дитини матимуть такі категорії: діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди; діти осіб, визначених рішенням Дрогобицької міської ради (27. 02. 2017р. №1509); діти батьків, які прирівняні до учасників війни; діти з сімей, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал не перевищував рівня прожиткового мінімуму; діти із сімей, які отримують допомогу, — йдеться у рішенні виконавчого комітету ДМР.
Поділитись на Google Plus

Автор News

0 Коментарів:

Дописати коментар