Як повідомляє у соцмережі Facebook в групі "Стебник наживо" користувач Олександр Кривенко, правоохоронцями встановлено, що працівники одного з підприємств на Дрогобиччині, порушуючи умови договору про вивезення сміття на санкціоноване звалище поблизу міста Самбір, тривалий час вивозили побутові відходи на облаштоване ними стихійне сміттєзвалище неподалік міста Стебник Дрогобицького району.
![](https://lifeinfo.com.ua/uploads/posts/2021-02/thumbs/1612862651_stebnyksmittya1-946x1024.jpeg)
Як повідомляє відділ комунікації ГУНП у Львівській області, та опубліковано на сайті "Правдиві новини", Зловмисникам, які тривалий час вивозили побутові відходи на нелегальне звалище, загрожує до восьми років позбавлення волі.
![](https://lifeinfo.com.ua/uploads/posts/2021-02/thumbs/1612862651_stebnyksmittya1-946x1024.jpeg)
Як повідомляє відділ комунікації ГУНП у Львівській області, та опубліковано на сайті "Правдиві новини", Зловмисникам, які тривалий час вивозили побутові відходи на нелегальне звалище, загрожує до восьми років позбавлення волі.
0 Коментарів:
Дописати коментар