Нацполіція посилює контроль на Львівщині: перевірятимуть документи та автомобілі

Нацполіція посилює контроль на Львівщині: перевірятимуть документи та автомобілі

Для забезпечення безпеки мешканців Львівщини та зважаючи на надзвичайні події у Луцьку керівництво Національної поліції України прийняло рішення про посилення заходів публічної безпеки та порядку на території Вінницької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей. Про це повідомляє  Нацполіція.
Заходи здійснюються з метою своєчасного реагування на криміногенну ситуацію, недопущення дестабілізації оперативної обстановки, а також для виконання завдань із запобігання терористичним проявам.
Для цього у центральних частинах обласних центрів та в громадських місцях, де може перебувати значна кількість громадян, нестиму службу з патрулювання поліцейські наряди. До їхнього складу також увійшли військовослужбовці Національної гвардії України.
Правоохоронці патрулюватимуть вулиці населених пунктів, територію автостанцій і залізничних вокзалів. Окрім того, на в’їздах та виїздах з обласних центрів виставлено мобільні пости.
Поліцейські здійснюють такі превентивні заходи:
  • перевірка документів у підозрілих осіб та проведення поверхневого огляду;
  • перевірка з метою виявлення вибухових пристроїв тих транспортних засобів, які за зовнішніми ознаками не використовуються власниками тривалий час;
  • особливу увагу звертають на підозрілі речі та предмети (пакети, сумки, коробки, ящики), до яких можуть бути поміщені вибухонебезпечні матеріали та вибухові пристрої;
  • забезпечують безпеку дорожнього руху на автошляхах. 
Поліцейські закликають громадян із розумінням поставитися до перечислених превентивних заходів.
Поділитись на Google Plus

Автор News

0 Коментарів:

Дописати коментар