У Дрогобичі представники громадського формування «Варта» спільно з працівниками поліції патрулюють вулиці. Таким чином вчителі, лікарі, юристи, бізнесмени, водії та особи інших професій, добровільно допомагають поліцейським стежити за дотриманням правил карантину громадянами.
![](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/92829015_2964909546929715_7866724208875667456_o.jpg)
Про це повідомив головний спеціаліст з питань мобілізаційної, оборонної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ДМР Ярослав Янушевич. Члени громадського формування «Варта» забезпечують громадський порядок на період введення обмежувальних заходів під час введення карантину в місті спільно з поліцейськими на підставі рішення Міжрегіонального координаційного штабу з протидії короновірусу на Дрогобиччині.
0 Коментарів:
Дописати коментар