ПОШИРЮЄТЬСЯ НОВА НЕБЕЗПЕЧНА ГРА "ПІДПАЛИ ДРУГА"

У Черкаській області 11-річна дівчинка потрапила до лікарні з опіками через нову небезпечну гру «Підпали друга».
Про це повідомив речник управління Державної служби України з НС у Черкаській області Костянтин Проценко у «Facebook».
За словами прессекретаря, експерти зафіксували нову хвилю пропаганди насильства в інтернеті, де створюються групи з депресивним контентом.
«28 вересня до опікового відділення 1-ої міської лікарні з важкими опіками верхньої частини тулуба, було госпіталізовано 11-річну дівчинку. Як стало відомо, опіки вона отримала, коли її власноруч підпалив її 10-річний брат. За попередніми даними, діти грали у гру «Підпали друга». Такий смертельно небезпечний флешмоб має назву #Firechallenge, та стає все більше популярним серед підлітків. Діти підпалюють себе або своїх товаришів», – написав Проценко.
За його словами, свідком події став випадковий перехожий. Йому вдалося вчасно ліквідувати полум’я, яке охопило одяг та тіло дівчинки.
 «Спільноти, які виникають у всьому світі несуть емоційний драйв, бажання зробити щось «тут і тепер», а не думати про наслідки сприяє виникненню різних груп, які покликані щось зруйнувати, зробити наперекір загальноприйнятим нормам і правилам. На даний час суспільство робить вигляд що нічого не знає про цю небезпеку. Але у випадку ігнорування цієї проблеми вже завтра вона може набути масштабність з якою швидко впоратися буде неможливо. А у даному випадку втрата часу призведе до втрат серед дітей», – наголосив він.
Керівник психологічної служби Управління Леся Коротяєва наголошує, що у підлітковому віці прірва між батьками та дітьми стає все ширшою, діти більше виховуються та набувають життєвого досвіду через мережу Інтернеті, ніж завдяки батькам, які втратили монополію на авторитет. Такий дисонанс у вихованні призводить до того що все частіше суспільство стикається із небезпеками, які виходять із нетрів інтернету.
Вона також зазначає, що рішення проблеми заборонними заходами веде до того, що молодь просто намагається освоїти обхідні шляхи доступу до інформації.
Це не вирішення проблеми, а лише можливість зробити її невидимою для старшого покоління і наглядових інститутів. Рішення проблеми - в офлайні, в сімейному вихованні, в умінні працювати з новим типом свідомості, навику розуміння, - каже експерт.
На думку фахівця ДСНС, єдине, що вплине на дітей, це пряме включення з опікового центру де вони побачать відео страждань тих, хто взяв участь у цих іграх. - Тільки таким чином, діти усвідомлять реальні небезпеки та наслідки, тільки таке інформування може підвести їх до болючого але необхідного усвідомлення загроз.
Поділитись на Google Plus

Автор News

0 Коментарів:

Дописати коментар