Токсичний Дрогобич

Теплий осінній день, приємний вітерець... Ой!Неприємний, а смммммердючий!!!Люди,кому ще смердить від сміттєзвалища? Бо Коновальця і В. Великого аж до універмагу накрило хвилею жахливого смороду.

Як вдалося з’ясувати, причиною стала діяльність фермерів, які в межах села Лішня розвозили по полях добрива, очевидно — перегній.
У відділі НС та ЦЗН ДМР також спростували всі версії щодо побоювань громадян, які зверталися як на гарячу лінію, так і у соціальних мережах, а саме: спалювання свиней з Кавська, промивку цистерн на території ДЕПО, підпал сміття на вулиці Гайдамацькій, незрозумілі дії на території м’ясокомбінату чи нафтопереробного заводу. Жодна з версій громадян не підтверджена.
Своєю чергою, керівництво Департаменту міського господарства ДМР звернулося з відповідним листом до голови Дрогобицької районної ради Михайла Сікори, керівника Дрогобицького управління держпродспоживслужби Олександра Загорського та голови Лішнянської сільської ради Романа Настьошина з проханням відреагувати та надати відповідь.

«Просимо терміново вжити всіх необхідних заходів, щодо власників фермерських угідь, з метою усунення причин неприємного запаху в атмосферному повітрі, який має шкідливий вплив на здоров’я людей», — йдеться у листі-зверненні.
Поділитись на Google Plus

Автор News

1 Коментарів: