Мешканець Дрогобиччини «замінував» колонію

Мешканець Дрогобиччини «замінував» колонію, в якій відбував покарання
Поліцейським вдалось встановити зловмисника, який повідомив про замінування виправної колонії у Миколаєві. Як виявилось це зробив в’язень, який відбував тут покарання за крадіжки та пограбування.
«Після отримання повідомлення, було обстежено заклад та прилеглу територію, яку зазначав анонім, але вибухонебезпечних предметів, на щастя, не виявили. Далі почали з’ясовувати, від кого ж поступила неправдива інформація», – розповідають у поліції Львівської області.
Виявилось дзвінок про замінування був здійсненний 21-річним мешканцем Дрогобицького району. Він у Миколаївській виправній колонії відбуває покарання за крадіжку та пограбування. От і вирішив так невдало пожартувати.
Зараз проти хлопця порушили нове кримінальне провадження за статтею – неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян. До строку покарання, яке відбував “жартівнику” можуть добавити тепер ще 6 років тюрми. Зараз проводиться досудове розслідування.
Нагадаємо, 4 вересня із колонії в селі Заклад біля Миколаїва втекло двоє злочинців. Як розповіло джерело LMN, ув’язнені мали можливість користуватись мобільними на території колонії та навіть виходити в магазин із супроводжуючим. На щастя, небезпечних злочиців вдалось знайти наступного ж дня. Тепер їм загрожує до 10 років в’язниці.
Поділитись на Google Plus

Автор News

0 Коментарів:

Дописати коментар